.

Спокејн, Вашингтон, Лос Ноќе

Спокејн, Вашингтон, Лос Ноќе

DEN 239.84

Залиха
Достапно за нарачка

Оригинални Уметнички дела За Печатење На Фенери отпечатени на висококвалитетни разгледници од дрво од бреза, може да се пофали со остри детали и живописни слики На Спокејн, Вашингтон, Лос Ноќе (4х6 Разгледници Од Бреза Дрво, 2-Пакет Стационарен, Рустикален Декор За Домашен Ѕид). - Одржливо извори бреза дрво, секој е 1/8" дебели. - Разгледници измерете 4,25 х 6,25" секој, сет од 2 дрвени разгледници отпечатени со иста слика. - Уметнички дела печатени директно на висококвалитетно дрво со еколошки мастила. - Разгледниците можат да бидат напишани и испратени како обични канцелариски материјал. . Фенер Прес е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките слики во светот. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, гроздобер уметност и многу повеќе. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Спокејн, Вашингтон ,Лос Ноќе (4х6 Разгледници Од Бреза Дрво, 2-Пакет Стационарен, Рустикален Декор За Домашен Ѕид), висококвалитетно одржливо дрво отпечатено во САД. Напиши на и пошта разгледници или висат како знак во вашиот дом како рустикален дрво ѕид декор. Уметнички дела печатени директно на бреза дрво Со Грингард Злато Сертифицирани еко-пријателски мастила. Секоја разгледница е со димензии 4,25 х 6,25 инчи и дебелина од 1/8 инчи, 2-пакет со иста слика.

Карактеристики на предлогот