.

Клип Коса Перика Женска Коса Продолжување Боја Градиент Пет Клип Перика Голем Бран Долга Кадрава Коса

Клип Коса Перика Женска Коса Продолжување Боја Градиент Пет Клип Перика Голем Бран Долга Кадрава Коса

DEN 271.84

Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : 100% висококвалитетна перика со влакна со висока температура; силна двојна ткаенина, без заплеткување, без пролевање, свиленкаста мека2. `+Текстура Свиленкаста : Длабоки бранови перики човечка коса текстура свиленкаста, мека,може да се обои,исправи, завиткани,изветвени јазли и да се рестилизира како своја коса, сами ќе добиете сосема нова убава. Човечка Коса Чипка Предна 13х4 Перики Боб 150 Густина Бразилска Девица Човечка Коса Кратки Боб Перики Права Коса Природна Коло (8 Инчи, 13х4 чипка предни перики боб) Светло Сина Перика Кратка Кадрава Брановидна Боб Перики За Жени Сина Перика Со Тресне Должина На Рамената Синтетички Перики Во Боја На Косплеј За Жени Девојки (12 " Светло Сина). ●Време на испорака : Брзо испорачано откако сте купиле, без разлика дали имате какви било прашања или предлози пред или по купувањето, ве молиме контактирајте не навреме, задоволително решение секогаш бидете тука за вас. Општо земено, ние не препорачуваме перм боење на косата, бидејќи перика нема скали, и не може да ја заклучи бојата на долгата коса долго време, а бојата брзо ќе исчезне. Во исто време, тешко е да се исчисти или дури и да се измие обоената коса на внатрешната мрежа. Потоа, го следиме индустрискиот стандард и додаваме повеќе соодветна коса за да ги балансираме овие фактори што е можно повеќе за косата да изгледа поубаво3.2 Перика Бендови со 1 парчиња Коса Работ Четка(3 Брои-Пакет од 1) Перики За Мажи 70-ти 80-ти Костими Менс Црна Фенси Партија Додаток Косплеј Коса Перика. Бојата на перика : поприродна, може да се изберат различни бои4. Содржина на пакетот : 1xclip коса_ Премиум Материјал За Коса : Одговараат на здрави млади девојки ,целосна и густа, природна линија на коса, мека и жива, долготрајната употреба со нормална нега, исто така, може да го одржи стилот на косата.

Карактеристики на предлогот