.

Нерѓосувачки Челик Јајце Топпер Сет, Тврдо Варени Јајца Сепаратор Држач, Лажици, Чаши, Школки Отстранувач Врвот Машина

Нерѓосувачки Челик Јајце Топпер Сет, Тврдо Варени Јајца Сепаратор Држач, Лажици, Чаши, Школки Отстранувач Врвот Машина

DEN 958.40

Залиха
Достапно за нарачка

Лесен Отстранувач На Лушпи Од Јајца за Сурови И Варени Чаши Со Јајца и Лажица за Одвојување, Подготовка И Сервирање Чаши Може Да се Користат За Потопување Сосови Боја : сребрен материјал : содржина на пакување од нерѓосувачки челик : 1 x отворач за јајца (13,7 x 3,8 см)4 x чаша за јајца (4,6 x 4,5 см)4 x Лажица (11,8 x 2,6 см)само горенаведената содржина на пакувањето, другите производи се Не Се Вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ-крекерот за јајца, лажиците, држачите за чаши за јајца, сепараторот за јајца се направени од нерѓосувачки челик, супер лесен за чистење, 'рѓа и обезбедува јајце со оригинален вкус. СОВРШЕНО СЕЧЕЊЕ ЛУШПА ОД ЈАЈЦА-Само повлечете ја топката нагоре и ослободете, механизмот на пружината ќе предизвика вибрации до остриот раб во куполата и ќе ја постигне лушпата. Совршена лушпа од јајца сечење меки или тврдо варени јајца. РЕДЕЊЕ : ова паметно ново гнездо за лесно складирање, чашите се натрупуваат едни во други, а исто така и горниот дел; Одлично за одржување на горниот дел поставен заедно и за оние кои сакаат убаво јадење, но имаат помала кујна. РАЗНОВРСНА-и многу разноврсна ви овозможува лесно да кршите меки и тврдо варени јајца. Погоден е и за отворање на секое јајце.

Карактеристики на предлогот