.

Модели На Мода Шема: Гроздобер Вог, Големини На Надворешна Облека На Промаши 6-8-10-12-14

Модели На Мода Шема: Гроздобер Вог, Големини На Надворешна Облека На Промаши 6-8-10-12-14

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Обложениот капут има вградено елече, странични предни џебови со клапи, дводелен ракав со шлиц и централен заден набор. А-Контраст елече со кои се соочува и горниот јака. А, Б-Опционални врзани дупки за копчиња. Големина : А5 (6-8-10-12-14). Ниво На Тежина : Напредно. Предложени Ткаенини : Машки Костум, Фланелен, Твид, Потполковник. Вуленс. Контраст О : Тафта, Сатен, Кадифе. Поврзување : Коса Платно. Дизајнер : Гроздобер Мода.

Карактеристики на предлогот