.

ЗА КАВАСАКИ КБЛ23А ЧЕТКА МАШИНА

ЗА КАВАСАКИ КБЛ23А ЧЕТКА МАШИНА

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*КОМПАТИБИЛНОСТ : За Кавасаки Кбл23а Спецификации на машината за четки : *Материјал : Метал*Боја : Како Што Покажуваат Сликите Содржина На Пакетот : 1* карбуратор1* заптивка2*Прајмер сијалица : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. КАРБУРАТОР ЗА КАВАСАКИ КБЛ23А ЧЕТКА МАШИНА.

Карактеристики на предлогот