.

Тојела Стоматолошки Лабораториски Алатки Електромагнетни Ва Нож Сензор Две Секунди Греење Електрични ВА НОЖ САД

Тојела Стоматолошки Лабораториски Алатки Електромагнетни Ва Нож Сензор Две Секунди Греење Електрични ВА НОЖ САД

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Информации за производот : стока баркод : 111функција : Други Ставка Бр. : Ad111 применлив објект : Возрасни број на кутии : 1класификација на бои : 220 V (Европски стандард), 110v (Американски стандард)Информации За Големината : 90x85x210mmpacking листа : восок нож грејач*1foto Toyella Стоматолошки Лабораториски Алатки Електромагнетни Восок Нож Сензор Две Секунди Греење Електричен Восок НОЖ САД.

Карактеристики на предлогот