.

Марки Г Облека Бебе Долг Ракав Круг Вратот Пижами Врвот

Марки Г Облека Бебе Долг Ракав Круг Вратот Пижами Врвот

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

100% чешлано прстенесто памучно ребро 1х1 за бебиња, хедер е 88/12, лепење На Задниот врат Со Лесна Етикета, 3/4 дното на полите со двојна игла, странични шевови со рамен Бод и манжетни за ракави, Белата боја е зашиена со 100% памучна нишка, етикета за следење во согласност со ЦПСИЈА во страничен спој. Марки Г Облека Бебе Долг Ракав Круг Вратот Пижами Врвот (Пакет од 3).

Карактеристики на предлогот