.

Авто Вентшејд Црни Капаци На Фаровите, Компатибилни со 17 - форд Ф - 17 - форд Ф-Фитс изберете: 2017 - ФОРД Ф250, 2017 - ФОРД Ф350

Авто Вентшејд Црни Капаци На Фаровите, Компатибилни со 17 - форд Ф - 17 - форд Ф-Фитс изберете: 2017 - ФОРД Ф250, 2017 - ФОРД

DEN 1615.20

Залиха
Достапно за нарачка

Avs светлосните капаци се еден од најлесните производи за повторно стилизирање наоколу. Изберете го стилот што е соодветен за вашето возило да го подобри изгледот на вашиот објектив или капакот за затемнување за целосно да го скриете. Капаците на фаровите помагаат да се спречи оштетување на светлата и се одликува со прилагоден аеродинамичен дизајн. Наменет само за теренски или шоу употреба. Овој капак на фаровите е лесен за инсталирање, без потребно дупчење. Поддржан од ограничена доживотна гаранција. Обликувани за да обезбедат ефективни Заштитни Вклопувања Изберете : 2017-2022 ФОРД Ф250 2017-2022 форд Ф350 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики на предлогот