.

Дами Беспрекорен Градник Убава Задна Пеперутка Предна Тока Градник Без Челични Прстени Удобен Спортски Градник Плус Големина Секси Градник

Дами Беспрекорен Градник Убава Задна Пеперутка Предна Тока Градник Без Челични Прстени Удобен Спортски Градник Плус Големина

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Дами Беспрекорен Градник Убава Задна Пеперутка Предна Тока Градник Без Челични Прстени Удобен Спортски Градник Плус Големина Секси Градник. Боја : Сина,Црна,Црвена,боја На Кожата,сребрена сива, вино црвена. Големина : М-5ХЛ. М : 34-75БЦД. L : 36/80 BCD. XL : 38/85 BCD. 2 XL : 40/90 BCD. 3 XL : 42/95 BCD. 4 XL : 44/100 BCD. 5 XL : 46/105 BCD Дами Беспрекорен Градник Убава Задна Пеперутка Предна Тока Градник Без Челични Прстени Удобен Спортски Градник Плус Големина Секси Градник Боја : Сина, Црна, Црвена, Боја На Кожа, сребрено сива,вино црвена Големина : М-5 XL М : 34-75 BCD L : 36/80 BCD XL : 38/85 BCD 2 XL : 40/90 BCD 3 XL : 42/95 BCD 4 XL : 44/100 BCD 5 XL : 46/105 BCD.

Карактеристики на предлогот