.

Расел Бојс Скуба јакна и панталони, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-18

Расел Бојс Скуба јакна и панталони, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-18

DEN 639.84

Залиха
Достапно за нарачка

Тој ќе се движи низ кој било активен ден лесно со меката ткаенина на потта на ова момче на Расел момче дизајниран за перформанси и удобност. Карактеристиките на влага, брзо сушење, го задржуваат да се чувствува одлично, бидејќи тој презема нешто од теретана класа до спортска пракса, и тој може да го покаже својот кул стил со опсегот на опции за цврста боја. Ockебовите доаѓаат при рака за брзо загревање на рака за време на активности на отворено! Материјал : јакна : 93% полиестер/7% спандекс; Панталони : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 јакна и 1 пар панталони. Карактеристики на јакна : прицврстен аспиратор; поштенски фронт; долги ракави; Две џебови на страни. Карактеристики на панталони : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Облека Расел јакна и панталони за момчиња.

Карактеристики на предлогот