.

Време и време женските чанти од камбер крст виолетова

Време и време женските чанти од камбер крст виолетова

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Симпатичниот камбер крст од време и TRU е одличен додаток на вашите додатоци со својата погодна големина и дизајн без раце. Вие сте опфатени за надвор и за, деновите и ноќите исполнети со активности со оваа торба со вкрстување, што ги држи вашите најважни работи каде и да одите! Исклучиво на. Материјал : школка : вештачки материјали; Поставена : 100% рециклиран полиестер. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 7 "W x 9" H x 2,5 "D. Ширина се мери низ дното на торбата . Тип на рачка : Прилагодлива лента за рамо со детали за ланец. Затворање : Размавта со детали за магнетна привремена и метална тока. Надворешни детали : Цврст тон. Детали за внатрешни работи : Главен оддел со секундарен поштенски џеб. Crossенски камбер крст од време и Tru.

Карактеристики на предлогот