.

1. Карат Маркиза Облик Бел Природен Дијамант Свадба Бенд Прстен 18к Цврсто Бело Злато Прстен Големина-9
Оценка на посетителот:

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне

DEN 1.00
10кт Бело Злато Жени Круг Кафеав Дијамант Кросовер Бенд Cttw
Оценка на посетителот:

КОМПАНИЈА И УСЛУГА СО СЕДИШТЕ ВО САД : Нашиот накит поминува обемни контролни пунктови за квалитет пред

DEN 0.67
Дијамант Камен Крал 1. Кт Овална Екстаза Мистик Топаз 18к Роза Позлатена Сребрена Редење Прстен
Оценка на посетителот:

Пакување : Грижа За Накит : Јасност : Наспроти Мерења : 1, 1Х1, 1 мм Оваа ставка е гордо направена по нарачка �

DEN 3.33
Стерлинг Сребрена Позлатени Нхл Логоарт Торонто Јавор Листови XS Приврзок
Оценка на посетителот:

Дозволете им на сите да знаат за кого ќе навивате на следниот голем натпревар со оваа прекрасна, Нхл, Тор

DEN 367.84
Цврста Сребрена Сребрена Машка Мат Четкана Завршница Уникатна Свадбена Лента Големина на Прстен 9,5
Оценка на посетителот:

Материјал : Примарна Чистота : 925финиш : Ширина На Четкана Лента : 8 мм материјал : Основно : Стерлинг Сребр�

DEN 624.00
Дијамант Камен Крал 2. Кт Перница Шаховска Табла Црвен Гранат Бел Топаз 18к Жолто Позлатен Сребрен Машки Прстен
Оценка на посетителот:

Метод На Лекување : Не Се Третира Облик : Круг.Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејс�

DEN 3327.84
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Нараквица Со Цврст Рабник
Оценка на посетителот:

Дајте му на вашата гардероба стилски раб со оваа нараквица од 14 каратно жолто злато Прицврстува со безб�

DEN 1.67
10к Жолто Злато Лесна Рамна Свадбена Лента Големина П-1ФЛ025-12
Оценка на посетителот:

10к Жолто Злато 2,5 мм Лесна Рамна Свадбена Лента Големина 12 големина : 12,00 Должина : 0 Ммматеријал : Примарн�

DEN 6448.00
Бел Природен Дијамант Гроздобер Стил Двобоен Прстен во 10к Цврсто Злато
Оценка на посетителот:

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе Ви се допадне

DEN 7782.24
Примарно Злато Карат Бело Злато Кубни Цирконски Прстен
Оценка на посетителот:

Класичен и елегантен, овој пенлив прстен е додаток што ќе сакате да го носите секој ден Стилизиран во бе�

DEN 2.33
Сино - Бела Природна Дијамантска Рамка Веренички Прстен во 14к Розово Злато
Оценка на посетителот:

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне

DEN 3.00
Накит 14к Бело И Жолто Злато Двобојни Коњски Чевли Машки Кубни Циркони ЦЗ Прстен Големина 5.5
Оценка на посетителот:

14К Бело И Жолто Злато Двобојни Коњски Чевли Менс Кубни Цирконија ЦЗ Прстен Големина 5,5 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТ

DEN 2.00
14к Бело Злато Дијамантски Ореол Природен Розов Топаз Прстен Голем Овален 18х, големина 8,5
Оценка на посетителот:

Овој Прекрасен Оригинален Веренички Прстен Од Розова Топаз изработен со одлични квалитетни камења Гол�

DEN 12095.84
Примарно Злато Карат Бело Злато Гранат Прстен
Оценка на посетителот:

Обожавајте ја едноставноста и елеганцијата со овој прекрасен прстен од бело злато од 14 карати...

DEN 3.33
Стерлинг Сребрена Родиум Светлина Швајцарската Сина Топаз & Дијам. Прстен
Оценка на посетителот:

Материјал : Примарна Чистота : 925|Финиш : Полиран|Камен Тип_1 : Небесно Син Топаз|Камен Тип_2 : Дијамант|Каме

DEN 2.00
Цврст 14к Жолто Златен машки масонски Прстен Со Кубна Цирконија Големина 8
Оценка на посетителот:

Материјал : Примарна Чистота : 14кбенд Ширина : 3 до 11 мм (заострен)Материјал : Примарен : Тип На Монтирање Н�

DEN 2.67
Миабела Женски Карат Т. Г. В. Гранат И Дијамантски Акцент 10кт Обетки Од Розово Злато Мартини
Оценка на посетителот:

Скапоцени Камења.Направете го секој изглед да се брои со овие прекрасни Обетки Со Дијамант Мартини Март

DEN 2.00
Примарно Злато Каратно Розово Злато Мали Крстови Пост Обетки
Оценка на посетителот:

Покажете ја вашата вера со овие прекрасни обетки за дизајн на розово злато од 14 карати...

DEN 0.67
10к Бело Злато Прстен Бенд Свадба Стандард РАМЕН LTW Големина 12
Оценка на посетителот:

10kw 12mm LTW Рамен Бенд Големина 12 Материјал : Примарна Чистота : 10К|Финиш : Полиран|Камен Количина_1 : 1|Позлат�

DEN 2.33
10к Бело Злато 10кв Стандардна Големина На Удобна Лента Направена Во Соединетите држави 1вцф020-13
Оценка на посетителот:

10kw 2mm Стандардна Удобност Одговара На Големината на Лентата 13 овој Стручно Дизајниран Накит : Прстените

DEN 9165.76
Накит Од Лу 14к Бело Злато Тркалезна Кубна Цирконија ЦЗ Веренички Прстен Големина 6
Оценка на посетителот:

14к БЕЛО Злато Тркалезна Кубна ЦИРКОНИЈА ЦЗ Веренички Прстен Големина 6 14К БЕЛО Злато ЗАГАРАНТИРАНО, Авт�

DEN 1119.84
10к Бело Злато Менс Дијамант Свадба Бенд Прстен за Мажи 0. цттв брилијантен сече широк Големина 14
Оценка на посетителот:

Овој Прекрасен Гент Дијамантски Венчален Прстен е со одличен квалитет изработка Направена во САД Во Цв�

DEN 1.00
Појавување На Мажи И Дами Двобоен Златен Сјаен Центар И Закосени Рабови Волфрам Карбид Свадба Бенд Прстен Сет
Оценка на посетителот:

Овој прстен Е Хипоалергичен и удобно одговара Волфрам Карбид е високо отпорен на гребење материјал кој

DEN 14855.20
Реал 14кт Бело Злато Родолит Гранат Обетки; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи
Оценка на посетителот:

350 кт; материјал : основно : злато; Форма На Камен : Тркалезна; големина На Камен : 4 мм; Тежина На Предметот �

DEN 784.00
Бел Природен Дијамант Три Камен Годишнина Бенд Прстен во 14к Жолт Златен Прстен Големина: 11.5
Оценка на посетителот:

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може да направи Да се чувствувате Уникатно, Вашите ќе го сак

DEN 9599.84
Бел Природен Дијамант Свадба Трио Прстен Поставен во 10к Бело Злато
Оценка на посетителот:

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне

DEN 1.67
1.10 CTW Природен Дијамант И Моисанит 18k Бело Злато Ангажман Прстен
Оценка на посетителот:

Големина на прстенот : 6 категорија на производи : Рингсвеге( гм) : 4 Област на телото : Прстофат : Било Кој З

DEN 2064.00
Менс Прстени 14к Жолто Злато Класичен 6х Овален Скапоцен Камен И Вистински Пенлив Дијамантски Прстен Бел Топаз Април Прстени
Оценка на посетителот:

Природните својства и составот на скапоцените камења ја дефинираат уникатната убавина на секое парче.С

DEN 11120.00
Тркалезна Форма Бел Природен Дијамант Полу Монтирање Веренички Прстен во 14к Цврсто Бело Злато Големина На Прстен-5,5
Оценка на посетителот:

Овој Веренички Бенд Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил на ме�

DEN 3.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесен Милграин Половина Круг Бенд Големина 13.5
Оценка на посетителот:

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 1.67
Примарно Злато Карат Бело Злато Милграин Половина Круг Бенд Големина 12.5
Оценка на посетителот:

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 2.33
Близнаци Младоженец ИЛИ Невеста 18к Злато Исполнет ЦЗ Дијаманти Годишнината Свадба Титаниум Прстен ШИРИНА Сад Големина 9. Подарок
Оценка на посетителот:

Титаниумот е силен како среброто, но со околу половина од тежината што прави прстени направени од овој м

DEN 15670.24
14к Сребро Двобојно Сребро СО 14к Антички Прстен За Џогер Направен во Тајланд qtc1162-6
Оценка на посетителот:

Материјал : Акцент Боја 1 : Жолта Стерлинг сребро Ширина На Предметот : 2 до 3,5 мм (заострени)...

DEN 2.33
Спомен Дијамант-Акцент 10кт Бело Злато Свадба Бенд
Оценка на посетителот:

Овој спомен дијамантски свадбен бенд е совршен прстен за да ја прославите вашата убов Изработен во бело

DEN 2.33
Примарно Злато 14к Бело Злато И Дијамант Исечени Обетки Со Половина Топка
Оценка на посетителот:

Едноставни и класични, овие обетки од бело злато од 14 карати се главен производ во секоја колекција наки

DEN 3680.00
14к Жолто Злато Гравирање Милграин Удобност Фит Бенд
Оценка на посетителот:

14к Жолто Злато 3мм Милгрин Половина Круг Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 10.5 Големина : 10.50 Должин�

DEN 2.33