.

Miabella Women 2- Carat T.G.W. Затегнат бело создадено прстен за ангажман со 3-камен со 3-камен, стерлинг сребро од 3-камен
Оценка на посетителот:

Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил Белиот создаде моисанитни скапоцени камења...

DEN 3408.00
Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен прстен за ангажман
Оценка на посетителот:

Простори и песни поставени камења Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот з

DEN 2.00
Империјал скапоцен камен 10К бело злато овално исечено зелено аметист КТ два дијамантски три камени ореои женски прстен
Оценка на посетителот:

Изработено во 10к бело злато, овој прстен го прикажува триото на овално исечено зелени камења од аметист�

DEN 5599.84
1- Карат Т.Г.В. Создаден сино сафир Стерлинг Сребрен машки прстен
Оценка на посетителот:

Додадете дополнителен сјај на вашиот изглед со овој тангело создаден машки прстен за сини сафир Израбо�

DEN 10864.00
Тркалезно сечење бел природен дијамантски контурен опсег прстен во 14к цврсто бело злато
Оценка на посетителот:

Овој венчален прстен за венчавки е идеален подарок за вашата сакана личност или слави вашиот личен стил

DEN 4464.00
Тркалезен прстен од бел бисер со слатководни во сребро
Оценка на посетителот:

Покажете го вашиот стил со овој сребро сребро 1,00 CT вкупна тежина од бисер коктел прстен Овој природен би

DEN 1119.84
Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Аметист и Карат Т.В. Ринг со бело злато солитер со тркалезно злато
Оценка на посетителот:

Глобално занаетчиство Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн Изработ�

DEN 7632.00
Прстен за ангажман на смарагд и дијамант 0. КТ два во 14к бело злато.Сизи 6.0
Оценка на посетителот:

Ветете дека ќе ја сакате кога ќе ја подарите со овој зачудувачки прстен за ангажман од 0,75 КТ, кој се фоку�

DEN 0.33
Карат Т.В. Црн дијамант 14KT бело злато црно родиум позлатен прстен за ангажман на солитер
Оценка на посетителот:

Загарантирано 100% задоволство нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага

DEN 8944.00
Тангело 1- Карат Т.Г.В. Прстен за ангажман на аметист и дијамант-акцент 10K розово злато
Оценка на посетителот:

Додадете елеганција и романса во нејзиниот живот кога ќе предложите со овој исклучителен прстен за анг�

DEN 7024.00
Прстен со сина сафир солитер 0. КТ во злато од роза од 14К. Големина 5
Оценка на посетителот:

Убавината и едноставноста се издвојуваат со 0,95 КТ синиот сафир во покачена поставка од четири прсти, ос�

DEN 7920.00
Колекција Поцрнет Стерлинг Сребрен кубни цирконија квадратни микро -песнички прстен
Оценка на посетителот:

Колку и да везат starsвездите на полноќното небо, овој прекрасен прстен има 465 бели кубни цирконија камења

DEN 719.84
3- Карат Т.Г.В. Лондон Блу Топаз и Карат Т.В. Дијамант 10KT Бело злато 3-ПЦ квадратен ореол прстен, обетки и приврзоци со сет
Оценка на посетителот:

Боја на дијаманти : GH Исто така, прикажува 10 дијаманти поставени на отвори и 68 постери (GH, I2I3)...

DEN 3.00
Империјал скапоцен камен 10К бела златна круша исечена швајцарска сина топаз ct tw tw diamondенски прстен
Оценка на посетителот:

Изработено во 10к бело злато, овој прстен го прикажува круша исечена швајцарска сина топаз скапоцен каме

DEN 0.33
Jayеј срцето дизајнира стерлинг сребро со 14 -тина злато позлатен перидот и создаде бел сафир прстен
Оценка на посетителот:

925 Стерлинг сребро со 14 тина злато позлатено перидот и создаде бел сафир прстен стилски и сентиментален

DEN 1.33
Империјал скапоцен камен 10K розово злато смарагд исечен цитрин КТ два дијамантски ореол женски прстен
Оценка на посетителот:

Изработено во злато од роза од 10 килограми, овој прстен го прикажува смарагдно исечен скапоцен камен од

DEN 8159.84
Империјал скапоцен камен 10K розово злато маркиза исечен цитрин КТ ТВ ДВЕДАНСКИ ХАЛО женски прстен
Оценка на посетителот:

Изработено во злато од роза од 10 килограми, овој прстен го прикажува маркизниот пресек со камења од цитр

DEN 5279.84
Стерлинг сребрен тон создаде обетки од бел сафир филигран
Оценка на посетителот:

Еве класични сребрени обетки кои никогаш нема да излезат од стил Тие се карактеризираат со квадрат од 7х

DEN 799.84
14К бело злато рубински смарагд дијамант сафир 4-парчен вечен опсег прстен
Оценка на посетителот:

Стабилен и лесен за носење, овој висок полски бело злато позлатен прстен доаѓа како сет од 4 индивидуалн�

DEN 11199.84
Логорт 14К Бело злато NHL Logoart Chicago Blackhawks Мал приврзок ѓердан
Оценка на посетителот:

Овде имаме прекрасен, 14 карат бело злато, NHL Чикаго Блекхакс мал приврзок што ќе го направи совршен подар

DEN 2432.00
Стабилни изрази Карат бело злато Перидот и дијамантски прстен
Оценка на посетителот:

Изработено од 14 карат бело злато Овој перидот и дијамантскиот прстен ќе одат добро со скоро сите ваши ом

DEN 1.00
14K бело злато сатен финиш и дизајнирано свадбен бенд, 7,5
Оценка на посетителот:

Оваа прекрасна 14 K бело злато 5мм сатенски финиш и дизајниран свадбен бенд (големина од 5 до 12), 7,5 од суров�

DEN 5703.68
Империјал скапоцен камен Стерлинг сребрен овален пресек создаден рубин и создаден прстен за ангажман на белиот сафир ореол
Оценка на посетителот:

Изработено во сребро, овој волшебно прстен за ангажман го прикажува овалниот пресек, создаден рубин ска

DEN 784.00
Стерлинг сребрен скапоцен камен Хјуги обетка
Оценка на посетителот:

Родните камења се прекрасни подароци за пријателите и семејството, а тие се исто така сентиментално пос

DEN 2.00
14К бело злато розов сафир прстен
Оценка на посетителот:

Изгледајте прекрасно и елегантно со овој прекрасен 14 карат бело злато розов сафир прстен, обликуван во �

DEN 0.67
Карат Т.Г.В. Моисанит и Карат Т.В. Дијамант 14KT Бело злато двојно ореолски ангажман прстен
Оценка на посетителот:

Изразете ги вашите вистински чувства со овој прекрасен миабела Моисанит и Дијамант Двоен прстен за анг�

DEN 8719.84
Карат Т.Г.В. Moissanite 10K Rose Gold Gold 3-Stone прстен за ангажман
Оценка на посетителот:

Известете ја таа е таа со овој прстен од 3камен Миабела Моисанит Изработено во сјајно розово злато, овој

DEN 2.67
Карат Т.Г.В. Црниот дијамант и Карат Т.Г.В. Бел сафир 10kt бело злато прстен за ангажман со три камен
Оценка на посетителот:

Додадете задебелен изглед со овој класичен миабела црн дијамант и бел сафир прстен за ангажман со три к�

DEN 11583.84
Слатководни култивирани бисери 10kt бело злато обетки обетки
Оценка на посетителот:

Глобално занаетчиство Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн...

DEN 2.00
1. КТ круг создаден бел опал и кубен цирконија прстен во сребро сребро
Оценка на посетителот:

Оваа 1,25 CTS тркалезна форма Белиот создаден опасен прстен во Стерлинг Сребрена е исправна за посебна при�

DEN 5023.84
CT CT Miabella Women's Created Sapphire и CT Black Diamond прстен во 10KT бело злато
Оценка на посетителот:

Направено во 10kt бело злато Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исп�

DEN 6336.00
14к бело злато обвивка и обетки од starвездички риби
Оценка на посетителот:

14К бела златна обвивка и обетки од starвездени риби Број на артикал TE757 W Материјал : 14к бело злато Детали з

DEN 8703.84
Наутичка желка со тркалезна капка карипска природна ларимарска камера Стерлинг сребро обетки накит за жени или тинејџери
Оценка на посетителот:

Донесете мистично и благородно чувство додека го оставате овој морски живот инспириран парче од сребро

DEN 799.84
Карат круг исечен бел природен дијамантски солитер со акценти прстен 14к цврсто бело злато прстен големина-6
Оценка на посетителот:

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може да ве натера да се чувствувате уникатно, ќе го сакате о�

DEN 1.67
Miabella Women's's'simsенски 1- CT Sapphire CT Diamond 14KT Бело злато полу-вечноста на годишнината од годишнината
Оценка на посетителот:

Прославете ја вашата вечна loveубов со овој брилијантен миабела сино сафир и дијамантска полувештачка го

DEN 0.67
1- Карат Т.В. Црн и бел дијамант 14KT Бело злато прстен за ангажман со три камен
Оценка на посетителот:

Изразете ги вашите вистински чувства со овој прекрасен миабела црнобел дијамантски прстен за ангажман

DEN 2.33