.

Плажа Туш Завеса Крајбрежен Туш Завеси Со Куки Школки Морски Ѕвезди На Теал Сина Бања Завеса Во Собата Океан Бања Декор
Оценка на посетителот:

● Опис На Материјалот ● Полиестер ● Структура на додатоци 712 пластични куки во Форма На Ц+дупки од нерѓ�

DEN 1.33
Мохом Фантастични Разнобојни Бонбони Завеса За Туширање Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Големина На Завеса За Туширање
Оценка на посетителот:

100% Полиестер.Висококвалитетна полиестерска понги ткаенина Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72

DEN 1.67
Авантура Бања Туш Завеса
Оценка на посетителот:

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење Мека И Удоб�

DEN 3.33
Божиќ Туш Завеса За Бања-Симпатична Мачка Седи Во Топла Дневна Соба Зимски Одмор Полиестерска Ткаенина Декорација Со Куки И
Оценка на посетителот:

●Едноставен И Стилски Q : оваа завеса за туширање е погодна за модерна декорација на бања Само отстранет

DEN 3.33
Ганма Сонце Месечина Ѕвезди Простор Маглина Туш Завеса Полиестер Ткаенина Бања Туш Завеса
Оценка на посетителот:

Материјал : Полиестерска Ткаенина.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење.Издржлива в

DEN 203.68
Фреиго Гроздобер Цвет Дрво Туш Завеси Сетови, Цвеќиња И Пеперутка Туш Завеси Водоотпорна Ткаенина Туш Завеса за Бања Со Куки
Оценка на посетителот:

Контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со нашите производи,ние дефинитивно ќе го решиме

DEN 271.84
Куско Ромб Туш Завеса Од Азалеа Скај
Оценка на посетителот:

Инспириран Од Перуанскиот Занаетчиски Вез, Овој Графички Принт Има Изразито Модерна Привлечност, А Сеп�

DEN 2.33
Слон Туш Завеси Слатки Животни Креативност Бања Завеса 3дводоотпорна Детска Када Декор Полиестерска Ткаенина
Оценка на посетителот:

Завесата За Туширање На Животното Дрво е многу погодна за бањи во хотели, апартмани, студентски домови, �

DEN 317.60
Завеса За туширање Модерни Геометриски Лисја Растение Лесна Нега Машина За Перење Издржлива Полиестерска Ткаенина Јасна Цветна
Оценка на посетителот:

Се препорачува употреба на лагер со оваа завеса за туширање Совршен за целосни или полубањи, детски бањ�

DEN 2.67
Свети Патрик Ден Туш Завеса, Среќа Камион Шамрок Детелина Остава Печатење На Гроздобер Штала Дрвена Штица За Бања
Оценка на посетителот:

КВАЛИТЕТ НА ЗАВЕСАТА ЗА ТУШИРАЊЕ : оваа завеса За туширање С90*180см содржи 6 армирани копчиња и 12 куки, М150*1

DEN 239.84
Зен Туш Завеси Зелени Лисја Од Бамбус Орхидеи Камен Пустина 3Д Печатење Бања Домашен Декор Водоотпорна Полиестерска Ткаенина
Оценка на посетителот:

Материјал : 100% полиестер ● Големина : 90х180,150х180,180х180, 180х200 ● Содржина на пакетот : 1 x завеса за туширање, н�

DEN 1.33
Мајки Смешно Мајка Ми Трис Пливање Велосипед Работи Против Бања Декор Бања Туш Завеса
Оценка на посетителот:

Полиестерска Ткаенина Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма �

DEN 1.33
Стандардна Големина Полиестер Ткаенина Туш Завеса Лагер Во Спа Сина Боја
Оценка на посетителот:

100% облога за завеси за туширање Од Полиестерска ткаенина со пондериран долен раб Во Спа Сина Боја, голем

DEN 1.00
Пејзаж Туш Завеси Зимски Снегулки Куќи Дрво Мраз Езеро Површина Снег Сцена Бања Декор Водоотпорен Крпа Завеса Во Собата
Оценка на посетителот:

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

DEN 1.67
Сетови За Завеси за туширање, Со Куки, Пролетни Цвеќиња Лисја Цветна Роза Со Нелизгачки Килими, Капак На Капакот на Тоалетот
Оценка на посетителот:

●Совршена декорација на бања● : завесата за туширање има јасни линии и прекрасни бои, што ќе направи ва�

DEN 395.04
Хелодекор Орел Летање Во Планините Туш Завеса Полиестер Ткаенина Бања Декоративна Завеса Големина
Оценка на посетителот:

100% Завеса За Туширање од полиестерска Ткаенина, водоотпорна и отпорна на мувла.Единствена најнапредна �

DEN 292.32
Гринекор Музика Белешки Водоотпорен Туш Завеса Во собата Со Куки Бања Додатоци Големина
Оценка на посетителот:

Изработени Од Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Со Стилски Дизајнирани Слики.Машина За Перење Ладно Н�

DEN 2.67
Цветни Туш Завеси За Бања Розова Растителни Цвеќиња Акварел Пеперутка Диви Цвеќиња Ботаничка Бања Завеса Постави Водоотпорен
Оценка на посетителот:

● Опис На Материјалот ● Полиестер ● Структура на додатоци 712 пластични куки во Форма На Ц+дупки од нерѓ�

DEN 271.84
Макарон Туш Завеса Бања Завеса Водоотпорна ткаенина Полиестерски Завеси
Оценка на посетителот:

Полиестерска Ткаенина.Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи, 66х72 Инчи.Дизајниран да одговара на стандар

DEN 319.84
Цртан Филм Бела Туш Завеса Постави Смешни Мачка Печатење Бања Завеси Водоотпорна Ткаенина Висок Квалитет На Бања Екран Декор
Оценка на посетителот:

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 2.33
Виолетова Завеса За Туширање Модерен Едноставен Шарен Мермер Апстрактни Виолетови Мермерни Завеси Поставени Со Куки Крпа Бања
Оценка на посетителот:

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

DEN 191.84
Шарени Цветни Птици Растенија Лисја Печатење Туш Завеси Бања Завеса Водоотпорна Ткаенина Бања Украсете Со Куки
Оценка на посетителот:

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 367.84
Розова Лотос Туш Завеси Кинески Стил Природа Цветни Црна Позадина Дома Декор Полиестер Ткаенина Цвеќиња Бања Завеса Во Собата
Оценка на посетителот:

● Известување За перење Перење Раце Или Миење машини во ладна вода, закачување за сушење и пеглање на ни

DEN 1.33
Воркрафт Палубата Авион Борец Туш Завеса За Воени Навивачи Бања Воен Брод Авион Брег Туш Завеса Ткаенина Бања Завеси
Оценка на посетителот:

● Опис На Материјалот ● Полиестер ● Структура на додатоци 712 пластични куки во Форма На Ц+дупки од нерѓ�

DEN 1.00
Фланелен тартан Трендовски За Плочки Костуми За Внатрешни Работи И Куќа Како И За Рачен Туш Завеса Бања Завеса
Оценка на посетителот:

Машина за перење.Полиестерска Ткаенина.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење.Напра�

DEN 1.00
Среќен Ден Татковци Туш Завеса Сет, Печати Божиќ Празник Бања Декор, Божиќ Ткаенина Бања Туш Завеса со Куки,72X72in
Оценка на посетителот:

Пакет : 1 х Туш Завеса, 12 х Куки Материјал : Полиестер, Пластика Димензии На Производот : Големина С36Х72 " / 90

DEN 207.84
Апстрактен Графички Модел На Пејсли Инспириран Од Океанот, Рачно Нацртан Уметнички Дела, Ткаенина Ткаенина Декор За Бања Со
Оценка на посетителот:

HD печатење : Оваа туш завеси за бања усвои слика со висока дефиниција Нема бледнее Апликација : Дом, бања,

DEN 2.00
Смрт череп Во Сенка Страшно Зло Чудовиште Тетоважа Црна Ноќта На Вештерките Туш Завеса
Оценка на посетителот:

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење Мека И Удоб�

DEN 0.33
Пакет На Бања Завеса Водоотпорен Ткаенина Со Уметнички Модел Туш Завеси Неизбледување Снабдување За Спална Соба Бања Дневна
Оценка на посетителот:

Опис : Материјал : завесата за капење е изработена од полиестер кој е водоотпорен, така што не треба да се

DEN 2.67
Месечината Ѕвезда Ноќ Боја печурки туш завеси Постави Темна Шума Ноќна Сцена Ангел Крилја Бања Завеса За Бања Ткаенина Перат
Оценка на посетителот:

Лесен за инсталирање и одржување комплетот за завеси за туширање доаѓа со 12 цврсти и издржливи куки и п�

DEN 1.67
Слатки Кучиња Туш Завеса Водоотпорен Бања Завеса Декор
Оценка на посетителот:

Полиестерска Ткаенина.Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи, 66х72 Инчи.Дизајниран да одговара на стандар

DEN 3.33
Летен Океан Песочна Плажа Туш Завеса Сино Море Небо Зајдисонце Сценско Ѕид Виси Завеси Крајбрежје Одмор Бања Екран Декор
Оценка на посетителот:

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 351.84
Qepwsc Туш Завеса За Бања-Водоотпорен И мувла-доказ Бања Партиција Завеса Декоративни Бања Бања Завеса Декор 150X
Оценка на посетителот:

Печатена Завеса За Туширање Полиестер Водоотпорна И водоотпорна Бања отпорна на Мувла И Преградна Заве

DEN 2.33
Беспрекорна Шема На Икат Завеси За Туширање Завеса За Бања
Оценка на посетителот:

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72 Инчи Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на станда

DEN 1.00
Сонце Барселонета Барселона Плажа Шпанија Град Европа Сончев Шпански Туш Завеса
Оценка на посетителот:

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење...

DEN 255.84
Worallymy Модерен Стил Туш Отпорен На Влага Полиестерска Завеса Декорација Дома Хотелски Дом Еднократно Водоотпорна Бања Завеса
Оценка на посетителот:

Опис : Едноставен дизајн : оваа завеса за бања е убава и стилска и е погодна за совпаѓање со многу видови �

DEN 2.00