.

14к Бело Злато 1 10ае Полиран Монета прстен w монета
Оценка на посетителот:

Рачно изработен исклучиво од нашите квалификувани занаетчии за накит, овој елегантен прстен ќе додаде �

DEN 2.33
Хавајски Плумерија Цвет Акрилик Ушен Мерач Приклучок
Оценка на посетителот:

Украсете го увото со прекрасни и егзотични цвеќиња од Хавајска плумерија создадени во неверојатен акри

DEN 319.84
Сет За Накит Од Овална Висат Крем Боја Бисер Ѓердан И Обетки Комплети За Жени
Оценка на посетителот:

Висат Капка Со Крем Боја бисер обетки големина : околу 1,05 : х 0,7", големина на бисер : околу 0,5 " х 0,5";...

DEN 2.67
Глуждот Висококвалитетен Материјал За Девојче Сребро
Оценка на посетителот:

Карактеристики : 1.Премиум материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и долготраен, н

DEN 2.67
Матирана Свила Шема Инкрустирани Кристал Прстен Легура Жени Мажи Исклучителен Прстен Моден Накит Подарок Прстени За Пријатели
Оценка на посетителот:

Прилично Низок Профил И Лесно Се Врти, Удобно Чувство, Прекрасно Е Да Ги Испратите Кај Вашата Мајка, Сест

DEN 91.84
Spinner Ring Unise Популарен стрес олеснувајќи го експлозијата на песок, финиш против вознемиреност, прстенест опсег за дневен
Оценка на посетителот:

Spinner Ring Unisex Популарна стрес олеснување на песок од песок, финиш против вознемиреност прстен, за дневен ф�

DEN 271.84
Парови На Хомемакс Персонализирани Обетки Претеран Круг Кадифни Обетки Накит За Девојки
Оценка на посетителот:

Опис Овие предмети се обетки со кружен дизајн, изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и л

DEN 1.67
Женски Златни Прстени Машки Гроздобер Прстени Прстени Со Двојна Лента 18к Позлатени Прстени
Оценка на посетителот:

Црпејќи инспирација од најпознатиот светски амфитеатар, Колосеумот, пробивна изјава за смела креативн�

DEN 764.32
Тојела Ладен Ветер, Накит Од Висока класа, Личност, Модни Ниши Обетки Злато
Оценка на посетителот:

Информации за производот : Материјал : Легура : Гроздобер Стил : Процес На Третман На Жени : Список за паку

DEN 287.84
Скпблутн Прстени За Жени Девојки Матирана Свила Шема Инкрустирани Кристал Легура Мажи Исклучителен Накит Пријатели Момчиња Прстен
Оценка на посетителот:

Нашата цел на услугата е да ги направиме клиентите задоволни, вие во процесот на купување или користење

DEN 85.12
Карат Во Карати 14к Бело Злато Родиум Обложен Обичен Медиум. Длабочина Со Кои Се Соочува Лево Гравирање Девојка Приврзок Шарм
Оценка на посетителот:

Карат Во Карати 14к Бело Злато Медиум.011 Длабочина Свртена Лево Гравирање Девојка Шарм (27мм х 17мм) Овој пр�

DEN 3.33
Дивија Шакти 3.25-3. Карат Цитрин Сунхела Златен топаз Скапоцен Камен Панчдату Прстен За Мажи И Жени
Оценка на посетителот:

Цитрин / Сунела е исто така се смета Како замена На Жолтиот Сафир / Пухрај со Кој владее Планетата Јупи�

DEN 239.84
18к Злато Удобност-одговара Вител Заврши Центар Милграин Круг Работ Врежан Дизајн Бенд
Оценка на посетителот:

Импресивните Фини Златари 18к Злато 7мм удобноствклопуваат Вител Финиш Центар Милграин Круг Работ Врежа

DEN 1.67
Natureенски природен цитрин со ситна нараквица за шарм на срцето од розова кутија
Оценка на посетителот:

Natureенски природен цитрин со ситно срцев нараквица за шарм со розова кутија 8мм природен скапоцен камен �

DEN 2.67
Нерѓосувачки Челик Спинер Прстени Фиџет Бенд Прстени Месечината Ѕвезда Цвет Пеперутка Анксиозност Прстени За Жени Мажи
Оценка на посетителот:

фиџет прстен Анксиозните прстени се преполни со кадифена торба, па затоа е добар подарок за Роденден, Б�

DEN 271.84
Свадбени свадбени отпадоци обетки за накит за накит за жени, австриски кристал солза на распрскувач, ѓердан, обетки за обетки
Оценка на посетителот:

Брилијантен костимски накит поставен со солза во форма на деверуша или невеста Спарлив елегантен крист

DEN 3.33
Twisty Petz, Series 4, Hazel Butterfly, колекционерска нараквица за деца на возраст и нагоре
Оценка на посетителот:

За извртување Носат Модерно! Twisty Petz се светли скапоцени камења кои се претвораат од домашно милениче во

DEN 223.84
ЗЛАТО БЕБЕ ДЕВОЈКА ЧЕВЛИ ШАРМ ПРИВРЗОК ЃЕРДАН: 10к Приврзок со 18 синџир
Оценка на посетителот:

Ова е убава РОЗА ЗЛАТО БЕБЕ ДЕВОЈКА ЧЕВЛИ ШАРМ ПРИВРЗОК ЃЕРДАН Сите НАШИ РОЗОВО ЗЛАТНИ ЧЕВЛИ ЗА ДЕВОЈЧИ�

DEN 239.20
Прстени За Жени Извонредни Женски Двобојни Сребрени Цветни Прстени Тркалезни Дијамантски Златни Сончогледови Скапоцени Камења
Оценка на посетителот:

Извонреден Женски Двобоен Сребрен Цветен Прстен Тркалезен Дијамантски Златен Накит Од Сончоглед Карак

DEN 3.33
кеусн модерен и убав сеопфатен цирконски прстен креативен накит в
Оценка на посетителот:

Модерен и убав креативен накит за прстен од циркон со сите натпревари точка на продажба на накит : Избра�

DEN 559.84
Miabella Women'sенски култивиран слатководен бел бисер и 4- карат Т.Г.В. Бели топаз и Роуз де Франс и розов топаз 18kt розово
Оценка на посетителот:

Безбедно и удобно се прицврстува со затворач на прстенот Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваа�

DEN 0.67
Ланец на кабелски ланец за титаниум од примарен челик
Оценка на посетителот:

Стилски, но сепак елегантен, овој елегантен ѓердан од титаниум ланец совршено ќе се совпадне со секоја о

DEN 2.33
Парови Јавор Лист Уво Капка Благодарноста Уво Обетка Ноќта На Вештерките Уво Dangler За Жени
Оценка на посетителот:

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

DEN 3.00
Тојела Диносаурус Геко Мачка Титаниум Челик Декомпресија Прстен Големина Пеперутка12
Оценка на посетителот:

Информации за производот : Тип : Рингматеријал : титаниум челик : европа И Америка процес На Лекување : на�

DEN 1.33
Мечка Шепа Накит Сетови За Жени Роза Злато Прстени Обетки Обетка Ѓердан Нараквица Свадба Розова Кристал ЦЗ Љубов Подароци-Во
Оценка на посетителот:

Материјал : Легура : должина На Ѓердан 53см, обетки 1см, нараквица 22,5 см, прстен 2цмпакување : 5пакувајте нак

DEN 463.84
Карат Т.Г.В. Хром диопсид и црно-бел дијамантски акцент Стерлинг сребрен сет на накит од 3 парчиња
Оценка на посетителот:

Пронајдовте совршен фустан што треба да го носите на роденденот на вашата најдобра, па сега е само праша

DEN 2239.84
Прстен Подарок На Мајката Инкрустирана Девојка Накит Ден На Личноста Желка Цирконски Прстени
Оценка на посетителот:

Здрава желка инкрустиран цирконски прстен за личност девојка накит за подароци за денот на мајката : Из�

DEN 383.84
Ѓердан Обетки Женски Накит Сетови Ѓердан Обетки Постави Дама Накит Поставува Жени Фау Бисер Ѓердан Обетки Постави Невестински
Оценка на посетителот:

ѓердан обетки женски накит сетови ѓердан обетки постави дама накит поставува Жени Вештачки Бисер Ѓерда

DEN 3.00
14к Позлатен Пенлив Прстен V За Жени Со Кубна Цирконија
Оценка на посетителот:

QWZNDZGR 14k Позлатена Пенлива Коска За Желби " V " Прстен За Жени со Кубна Цирконија стилски, пенлив дизајн на �

DEN 1768.48
0. Кт Брилијантен Тркалезен Пасијанс Природен Морганит 18к Приврзок Од Розово Злато со 18 Синџир
Оценка на посетителот:

Ние нудиме Ограничена Доживотна Гаранција за сите предмети, која опфаќа оштетени, обезбојувани или зам�

DEN 3.33
На Мојата снаа Љубов Јазол Ѓердан Обетки Постави Порака Картичка
Оценка на посетителот:

Овој симбол на вечна љубов е засекогаш омилен и трендовски насекаде Централниот кубен кристал од цирко�

DEN 0.33
Велигденски зајаче чакер, сет за обетки и клип за коса
Оценка на посетителот:

Хип хоп, време е за Велигден! Пролет во сезоната со забавни и празнични додатоци, за да ве натера да изгле

DEN 255.84
Јинго Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерски Девојки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки
Оценка на посетителот:

Ноќта На вештерките Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерски Девојки Минималистички Пирсинг Столпч�

DEN 239.84
Нископрофилни Прстени за Жени Девојки способни Креативни Триделни Позлатени Инкрустирани Морски Син Прстен Прстен Подароци
Оценка на посетителот:

Ако имате било какви прашања во врска со оваа точка, ве молиме слободно контактирајте со нас Додаток за �

DEN 359.84
Единствен прстен моден женски прстен рингестон вметнато писмо прстен подарок летен накит, зелена 7
Оценка на посетителот:

Ве молиме, kindубезно забележавте дека оваа ставка ја продава намирници од Joybuy Marketplace Сјаен, луксузен наки

DEN 2.00
14к Бело Злато Овално Дрво Шкафче Приврзок
Оценка на посетителот:

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади Истражете ја најшироката колекција на стилски, тре�

DEN 3199.84