.

1. Карат Маркиза Облик Бел Природен Дијамант Свадба Бенд Прстен 18к Цврсто Бело Злато Прстен Големина-9

1. Карат Маркиза Облик Бел Природен Дијамант Свадба Бенд Прстен 18к Цврсто Бело Злато Прстен Големина-9

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне Оваа Прекрасна Форма На Маркиза Од 1,30 Карати Бел Природен Дијамантски Свадбен Бенд Прстен 18к Цврсто Злато. Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин,семејство или само пријател, итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, свадбата, денот на Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ Додава Допир На Убавина Инспирирана Од Природата На Вашиот Изглед Свадбениот Бенд Прстен ВО 18к Цврсто Злато Прави Извонреден Додаток На Вашата Колекција Со Бел Природен Дијамант Во Форма На Маркиз Од 1,30 Карати. Маркиза Облик Бел Природен Дијамант Со Јасност На I2-I3, Со Поставување На Наклон ,Вкупна Тежина На Карат-1,30 Ctw. Ние правиме сопствени димензии (Половина големина, исто така,) според вашите потреби. Ако Големината На Прстенот не се споменува во списокот, Ве Молиме Испратете Ни Е-Пошта со вашата големина откако ќе ја поставите нарачката. Изразете ги вашите вистински чувства и намери со овој прекрасен веренички прстен! Најдобри свадбени веренички прстени, најдобри прстени За ветување за неа, Убав јубилеен прстен, Прекрасни подароци За Роденден, Матурска, коктел или Секојдневно Носење. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како.

Карактеристики на предлогот