.

Жените V Вратот Блузи Мода Повик Пролет И Лето Еднобојна Краток Ракав Лабава Кошула L

Жените V Вратот Блузи Мода Повик Пролет И Лето Еднобојна Краток Ракав Лабава Кошула L

DEN 287.84

Залиха
Достапно за нарачка

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен . Овој Врв е супер мек и изгледа слатко! Носете ја оваа кошула кога сакате да ја покажете вашата помека и повеќе женствена страна. Телото на блузата има лабав крој што се движи со секој чекор што го правите.Материјал : Полиестеркол : Вино,Сина,Морнарица,Црна,Бела,Зелена Деколте : Должина На Вратот : Кратка Дебелина На Ракавот : Тинстил : Слободно Време,Боемски, Ретро, Европска Сезона : Летна Пригода : Дома, Одмор, Вработување, Патување,вклучен Работен Пакет : 1 Блуза. Совети : . Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот.Споредете ги големините на деталите со вашите, ве молиме дозволете 2-4см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, ако имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогнеме. Супер-меката ткаенина се чувствува одлично покрај вашата кожа. Трендовски, шарен дизајн на отпечатоци ви овозможува да ја изразите вашата личност. Мода, Специјален, Мек и прекрасен женски врв за лето, можете да го спарите со фармерки или нозе, Одлично За секојдневниот живот, забава, плажа,. Погодна Пригода : секојдневна, шопинг, датум, улица, канцеларија, работа, основна, плажа, забава, на отворено, секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. Оваа Летна Маица имаше подобро миење раце, суво обложено, но достапно е и машинско перење.

Карактеристики на предлогот