.

Кошули За Жени Лабава Фит Мода Обични О-Вратот Писмо Печатење Краток Ракав Блузи Жените Блузи Жолта

Кошули За Жени Лабава Фит Мода Обични О-Вратот Писмо Печатење Краток Ракав Блузи Жените Блузи Жолта

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.43" Должина : 64см/25.20" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94см/37.01" Должина : 65см/25.59" Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 98см/38.58" Должина : 66см/25.98" големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 еу : 42 биста : 102cm/40.16" должина : 67cm/26.38" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 14 велика Британија : 18 еу : 44 биста : 106cm/41.73" должина : 68cm/26.77" ГОЛЕМИНА : XXXL сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 110cm/43.31" должина : 69СМ/27.17" големина : Ххххл сад : 18 велика британија : 22 Еу : 48 биста : 114см/44.88" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56" жени мода обични о-вратот писмо Печатење краток ракав маица врвот блузи ВЕ Молиме ПРОВЕРЕТЕ МАИЦИ ЗА ЖЕНИ ДОЛГИ РАКАВИ симпатична. женски кошули облечени. женски врвови облечени обични долги ракави. женски кошули облечени. женски графички маици гроздобер трендовски. женски врвови облечени секојдневен краток ракав.

Карактеристики на предлогот