.

Чама Женски Екипаж Вратот Краток Ракав Туника Блузи Цветни Чипка Плисирана Блуза Кошула

Чама Женски Екипаж Вратот Краток Ракав Туника Блузи Цветни Чипка Плисирана Блуза Кошула

DEN 271.84

Залиха
Достапно за нарачка

Колку и да е удобно шик, овој стилски врв за туника за пуловер за жени има силуета на вратот на екипажот, цветна крпеница од тантела и плисиран течен раб. Оваа маица со блуза со кратки ракави го покажува шармот на вашата дама во различни секојдневни или свечени прилики и е совршена за спарување со се, од фармерки до панталони со широки нозе за покачен секојдневен изглед. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ - Избор на Боја : Кралско Сино, Црно, Црвено Вино, Зелено - Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL - Изработка : 95% полиестер, 5% Спандекс - Стил : Пуловер - Шема : Цврсто Вклопување : Кутија Одговара За Лесно Носење - Деколте : Тркалезен Врат - Начин На Живот : Викенд Секојдневен - Ракави Тип : Краток Ракав - Половината : Лабава - Детали : Крпеница - Напред И Назад : Плисиран Преден Дел & НАЗАД - Полите : Замав Полите - Соодветна Сезона : Пролет, Aut, зима - НЕГА : РАКА ИЛИ НЕЖНА МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ВО ЛАДНА ВОДА / Не белилото / линија сува - пакет вклучени : 1 Женска Блуза.

Карактеристики на предлогот