.

Жените О-Вратот Спојување Боја Судир Долги Ракави Плус Големина Лесно Блузи блуза《дами блузи на дозвола

Жените О-Вратот Спојување Боја Судир Долги Ракави Плус Големина Лесно Блузи блуза《дами блузи на дозвола

DEN 377.44

Залиха
Достапно за нарачка

80"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 104cm/40.56"Length : 69cm/27.82"Length : 70cm/27.20"L81238108cm/42.17"Size : L5 US : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 128cm/50.09"Length : 67cm/26. Информации за производот : Пол : Жени Сезона : Четири сезони Повод : Дневен Материјал : Декорација На Полиестер : БЕЗ Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Ракав За Спојување : Редовен Стил : Мода, Должина На Каузален Ракав : Пакетот Со Долги ракави вклучува : 1 ПАРЧЕ Blouse Size USUKEUBust Length Lengths4834100cm/39.94"Length : 65cm/25.24"Length : 69cm/27.

Карактеристики на предлогот