.

Ersази Женска Мода Женска Мода Кружен Врат Печатена Маица Со Пуловер Секојдневен Лабав Краток Ракав На Клиренс Бели Женски Ракави Блузи И Блузи Хххл

Ersази Женска Мода Женска Мода Кружен Врат Печатена Маица Со Пуловер Секојдневен Лабав Краток Ракав На Клиренс Бели Женски Ракави

DEN 244.64

Залиха
Достапно за нарачка

- Те молам разбери. Сува брзо перење. [Големина] : изберете ја вашата нормална големина,видете ги деталите во описот.- ОДРЕКУВАЊЕ ОД БОЈА : Поради различни компјутерски монитори, бојата може да биде нијанси.- [УДОБНИТЕ] врвови со кратки ракави се направени од ткаенини кои се меки и пријателски за кожата, обезбедувајќи максимална удобност за целодневно носење.- Ве молиме разберете дека поради рачно мерење, отстапувањето на големината е неизбежно. [Прилики] : овој есенски Дуксер е добар за секојдневно носење,секојдневен бизнис,работа,состанок,патување,престој дома,салон,забава, одмор.Детали за производот-ќе го ублажи вашиот тежок живот, живот, пад, себе! Дојдете и изберете ги вашите омилени есенски врвови, тоа ќе го облече вашиот прекрасен пад И расположение Информации За Производот - - - - Информации За Производот Информации За Производот - - - - Материјал : Полиестер,Спандекс - Стил : Мода, Секојдневна, Лабава Големина : С, Х, Л, XL, XXL - Сезона : пролет, fall, зима - Карактеристики : женски Есенски Моден Печатење вратот Краток ракав Обичен Лабав Врв - Пригода : дневно, одмор, забава, работа, училиште, работа, училиште, шопинг, итн.- Ветуваме дека ќе можете да ја вратите или размените стоката бесплатно во рок од 30 дена. [Мека Ткаенина] : оваа fall удобните Лабави врвови за жени се направени од материјал.Имајте убав ден!Женските секојдневни врвови на умази се прилагодуваат на сите типови на тело, женските маици со кратки ракави ви носат самодоверба и совети за убавина-пред да нарачате, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини што ја даваме на сликата. [Карактеристики] : кратки ракави, тркалезен врат, копчиња, лабаво вклопување, плетена шема. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 работни часа.

Карактеристики на предлогот