.

Женска Лабава Маргаритка Печатење Долга Кошула Памучни Дами Обични Врвови Маица Блуза

Женска Лабава Маргаритка Печатење Долга Кошула Памучни Дами Обични Врвови Маица Блуза

DEN 303.84

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : S Биста : 100cm/39.37" ракав : 60cm/23.62" Должина : 69cm/27.17" Големина : M Биста : 104cm/40.94" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 70cm/27.56" Големина : L Биста : 108cm/42.52" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 71см/27.95" големина : xl биста : 112cm/44.09" ракав : 63cm/24.80" Должина : 72cm/28.35" големина : xxl Биста : 116cm/45.67" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 73cm/28.74" големина : xxxl биста : 120cm/47.24" ракав : 65cm/25.59" должина : 74cm/29.13" големина : xxxxl биста : 124cm/48.82" ракав : 66cm/25.98" должина : 75cm/29.53" големина : xxxxl Биста : 128cm/50.39" ракав : 67cm/26.38" должина : 76см/29.92" жени лабава маргаритка Печатење Долга кошула Памучни дами обични врвови Маица блуза ве молиме проверете ја табелата со големини Пред Нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Лето Пол : Женски Материјал : Декорација На Плојестер : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : V Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 120.0~190.0 G (S-5 XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Врвна Големина Должина На Бистата Ракав M 104cm/40.94" 61cm/24.02 "70cm/27.56" Големина : M Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 61cm/24.02" Должина : 70cm/27.56 " Жени Лабава Маргаритка Печатење Долга Кошула Памучни Дами Обични Врвови Маица Блуза.

Карактеристики на предлогот