.

Женски Мапале Плус Големина Теди

Женски Мапале Плус Големина Теди

DEN 303.84

Залиха
Достапно за нарачка

Мапале Плус Големина Долна Жица Теди (8714 X). Мапале Плус Сајз Андервајр ТЕДИ 8714Х ЌЕ го привлече вашиот партнер со својот проегирен мрежен дизајн и светли, разнобојни ленти. Чашите под жица и грбот имаат исечоци на прозорците. Високите исечени нозе прават вашите нозе да изгледаат подолги. Дава "дрско" задно покритие. Плус Големина На Мапале Теди Е направен од полиамид/еластан. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да се осигурате дека ја избирате точната големина. Рачно изработени Во Колумбија-Јужна Америка со сад и колумбиски ткаенини. Состав : 96% Полиамид 4% Еластан. Погледнете преку ткаенина. Мазна и свежа ткаенина. Рачно миење Одделно, Капете Суво, не Избелувајте.

Карактеристики на предлогот