.

Авамо Жени В-Вратот Бел Ракав Туника Блузи Дами Слободно Време Лабава Канцеларија Работа Стилски Маици БЛУЗА С-5ХЛ

Авамо Жени В-Вратот Бел Ракав Туника Блузи Дами Слободно Време Лабава Канцеларија Работа Стилски Маици БЛУЗА С-5ХЛ

DEN 319.84

Залиха
Достапно за нарачка

Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Плажа. Карактеристика : женската блуза има половина ракав, ракав со крилја на лилјаци, длабок V врат, предно копче надолу, основен и едноставен стил. Вратоврска Боја Печатење Дизајн, Секси V Копчето Вратот Надолу Блуза Блузи, Лабава Вклопуваат, Batwing Ракав, Многу Бои На Избор.

Карактеристики на предлогот