.

Женска Летна Мода Со Кратки Ракави Еднобојна Лабава Удобна Кошула

Женска Летна Мода Со Кратки Ракави Еднобојна Лабава Удобна Кошула

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Се надевам дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Карактеристики : 100% Сосема Нов. Тип На Ставка : Кошула. Пол : Жени. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : S/M/L/XL/XXL. Боја : Бела,Розова,Сива,езеро сина,Црна,нане зелена,Каки,роза црвена,грав зелена,Цијан,Црвена,небесно сина, Жолта. Пакетот Вклучува : . 1*Кошула. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. *Цврст. *Лабава. *Мода.

Карактеристики на предлогот