.

Непослушност Жените Паѓаат Во Мода, Дуксери За Жени Обични Кошули Со Долги Ракави Пуловер Блузи Паѓаат Основни Маици

Непослушност Жените Паѓаат Во Мода, Дуксери За Жени Обични Кошули Со Долги Ракави Пуловер Блузи Паѓаат Основни Маици

DEN 287.84

Залиха
Достапно за нарачка

Жените паѓаат дуксери, долги ракави, основни, пуловер . идеален за вежбање, секојдневно носење, канцеларија, шопинг, секојдневно, атлетско носење големина : С САД : 4 БИСТА : 100см/39.37" Рамо До Ракав : 69см/27.17" Должина : 67см/26.38" Врат : 58см/22.83" Големина : М САД : 6 БИСТА : 106см/41.73" Рамо До Ракав : 70см/27.56" должина : 69см/27.17" врат : 59см/23.23" Големина : л ус : 8 биста : 112см/44.09" рамо до ракав : 71см/27.95" должина : 71см/27.95" врат : 60см/23.62" Големина : xl сад : 10 биста : 118см/46.46" Рамо до ракав : 72см/28.35" должина : 73см/28.74" ВРАТ : 61см/24.02" големина : ххл Сад : 12 Биста : 124см/48.82" рамо до ракав : 73см/28.74" должина : 75см/29.53" врат : 62см/24.41" Содржина На пакетот : 1 Х дуксери. лесни дуксери, атлетски дуксери. Азиски големини, помали од нормалните европски Големини Материјал : дуксерите за жени се изработени од полиестер, удобен, дише, пријателски за кожата, мек, ве одржува топло во fall и пролет. Тип : дуксери за жени/есенски дуксери за жени /женски блузи за fall/блузи со долги ракави за жени/Женски Дуксери/дуксери за жени. Натпревар : основните пуловер дуксери за жени се совршени за спарување со фармерки, панталони, хеланки, шорцеви, здолништа итн. Тоа е суштински дуксери за fall и пролет во вашата гардероба. Повод : дуксерите за жени се погодни за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и пролет. Мерење : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : Универзалната табела со големини не е нашата големина.

Карактеристики на предлогот