.

Leylayray Жените Блузи Мода Жените Лабава Краток Ракав Маица Круг Вратот Лента Печатење Blue XXXXL

Leylayray Жените Блузи Мода Жените Лабава Краток Ракав Маица Круг Вратот Лента Печатење Blue XXXXL

DEN 231.84

Залиха
Достапно за нарачка

"Стилски ДИЗАЈН : " Лејлајреј Женски Блузи Модни Жени Лабава Маица Со Кратки Ракави Со Тркалезна Лента За вратот Мулти-боја S/M/L/XL/XXL/XXXL/XXXXL/XXXXL. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате.

Карактеристики на предлогот