.

Обичните Врвови За Жени Одговараат На Летото Секси Печатење Без Ракави Маица Со Врат Обичен Елек Маички Врвови Дами Врвот Виолетова Л

Обичните Врвови За Жени Одговараат На Летото Секси Печатење Без Ракави Маица Со Врат Обичен Елек Маички Врвови Дами Врвот Виолетова

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Одлично за топло време. Овие врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима.98" големина : Xxxxl сад : 16 велика британија : 20 Еу : 46 биста : 119cm/46.20" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 111cm/43. Карактеристики : Полиестерска Карактеристика : V-врат, печатење без ракави, контрастна боја женска лабава маица.02" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 99см/38. Препорачуваме со ладна вода.28" должина : 66cm/25.40" Должина : 61см/24.13" должина : 64cm/25. Најдобар Подарок : може да биде одличен подарок за вашите пријатели и за себе.

Карактеристики на предлогот