.

Маица Лов На Кучетобратко Смешна Женска Маица Љубители На Пародија На Кучиња Кошула За Најдобар Пријател На Миленичиња, Розова, Голема

Маица Лов На Кучетобратко Смешна Женска Маица Љубители На Пародија На Кучиња Кошула За Најдобар Пријател На Миленичиња, Розова,

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Има удобно вклопување и пријатно чувство за тоа. Сите наши графички маици се испечатени и дизајнирани во САД од нашиот неверојатен тим професионалци. Кошулата на екипажот за жени е совршен подарок. Овие маици се модерно вклопување. имаме многу машки кошули женски кошули, детски кошули, кратки ракави, долги ракави и дуксери, дуксери за избор, за целото семејство, вклучувајќи чичко, тетка или најдобар пријател. Нашите маици се достапни во многу големини и бои. Карактеристики : врвна јака со двојна игла, залепен врат и раменици, ракав со двојна игла и долниот раб.

Карактеристики на предлогот