.

Кали_стор Дуксер Женски Екипаж Со Долги Ракави Тенка Монтирана Маица Со Еднобојна Култура Топ Тесна Основна Излегување Маица Сина, Л

Кали_стор Дуксер Женски Екипаж Со Долги Ракави Тенка Монтирана Маица Со Еднобојна Култура Топ Тесна Основна Излегување Маица

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Моден Женски Топол Дуксер Секојдневен Долг Ракав О Врат Мека Љубовна Кошула Со Печатено Срце Дами Зимски Празничен Дуксеррода : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип на шема : печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : зима. Што добивате : 1 х Женски Дуксер Карактеристики : печатени, Кружен врат и Долги ракави, Пуловер,Лабава фитинг, Модна Маица. Оваа туника е најдобра за натпревар хеланки, фармерки, шорцеви, слаби панталони, здолниште за секојдневен и трендовски изглед. Добро за девојче,дами, тинејџери, член на семејството, мајка, мама и пријатели. Прилики : Совршен За секојдневно носење, дома,работа,спорт,забава, одмор и така натаму. Одлични смешни подароци за Годишнина, роденденска забава, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста, денот На Велигден.

Карактеристики на предлогот