.

Обичен студија за женски розов Флојд Краток ракав графички мета

Обичен студија за женски розов Флојд Краток ракав графички мета

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Покажете ја вашата loveубов кон "Темна страна на Месечината " со розов Флојд на обичен студио. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 '', половината : 26 '', биста : 33 '', колкови : 36 ''. Моделот носи големина s. Екипаж. Пинк Флојд „Темна страна на Месечината“ графички фронт. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Графичка маица на Пинк Флојд за жени од обични студија.

Карактеристики на предлогот