.

Vivobook Дома Бизнис Лаптоп, Intel UHD, 20GB RAM МЕМОРИЈА, Победа Про) Со Патување Работа Ранец

Vivobook Дома Бизнис Лаптоп, Intel UHD, 20GB RAM МЕМОРИЈА, Победа Про) Со Патување Работа Ранец

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : ASUS Vivobook 17 X712 Form/Стил : Стандардмодел Бр : X712 JA-212.V17 WN-11 Процесор : 10-Ти Генерал Intel Core i5-1035 G1 1.10 GHz Процесор (до 3.6 GHz, 6 MB Кеш, 4-Јадра, 8-Теми, )Меморија : 20gb DDR4 RAM МЕМОРИЈА (4 GB Одборот + 16gb SO-DIMM)Графика : Интел UHD Интегрирана Графика, Складирање : 7.6 TB SATA SSD (Солидна Состојба Диск)ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : windows 11 pro-64display : 17.3 ВО HD+ (1600 X900) 60hz 16 : 9 Ips ДИСПЛЕЈ ПОВРЗУВАЊЕ : 802.11 Ac Wifi, Bluetooth 5.0, ПОРТИ/СЛОТОВИ : , Usb 3.2 GEN1, 2 USB 2.0, 1 Hdmi, Usb 3.2 тип-C gen1, МИКРО SD ЧИТАЧ, без Оптички Диск, Слушалки/Микрофон Комбо џекинпут/Излез : 720 P HD ВЕБ КАМЕРА, сребро, Батерија : 45w напојување, 2-Ќелија 32 WHR БАТЕРИЈА Други Карактеристики, Боја : Тежина : 5lbproduct Димензии (WXLXH) : 1 ГОДИНА ПРОИЗВОДИТЕЛ Гаранција ОД MICHAELELECTRONICS2 (Професионално Надградена Од Michaelelectronics2) ME2 ПРЕМИУМ Патување/Работа ЛАПТОП РАНЕЦ Модел : me2bpk1model број : me2-01 UPTO 17in Безбедност Заклучување Мобилни Полнење отпорни на влага прилагодливи INTEL I5-1035g1 4-Јадро Процесор. Интел УХД Графика. 7.6 ТБ САТА ССД. 20 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 17.3 ВО HD+ (1600x900) Дисплеј. Виндоус 11 Про 64бит.

Карактеристики на предлогот