.

Готју Фустани Женска Мода Со Долги Ракави Тркалезен Врат Еднобојна Голема Лулашка Фустан На Плажа Розова Л

Готју Фустани Женска Мода Со Долги Ракави Тркалезен Врат Еднобојна Голема Лулашка Фустан На Плажа Розова Л

DEN 495.84

Залиха
Достапно за нарачка

Погоден за различни прилики, може да носи личност дома или на работа. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Прилика : Секојдневен, Партиматеријал : 97% Полиестер, 3% Спандекспатер Тип : Цврст Стил На Боја : секојдневен, сексил должина : до колена : Тенка дебелина : Стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 женски dress Size USUKEUBust Shoulder Sleevewaisthiplengths463494cm/37. Еве едноставен одговор на типичната дилема"што да облечам денес".Женски Моден Долг Ракав Кружен Врат Еднобоен Голем Замав Плажа Фустанопис1. Тоа е толку случајно што може да се купи некои дополнителни покритие! Овој женски фустан е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.55"XL101240114cm/44. Долгите здолништа имаат уникатен шарм што ве прави достоинствени и елегантни.73" Изработени од висококвалитетни и удобни материјали, не лесно оштетени.96"L81038106cm/41. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5.

Карактеристики на предлогот