.

Gaecuw Sundress Жените Екипажот Вратот Ракави Плус Големина Фустани Над Коленото Краток Фустан Замав Одмор Фустани Трендовски Фустани Полиестер Плажа Фустани Излегувањ?

Gaecuw Sundress Жените Екипажот Вратот Ракави Плус Големина Фустани Над Коленото Краток Фустан Замав Одмор Фустани Трендовски

DEN 447.84

Залиха
Достапно за нарачка

: Мали Биста : 95-100см/37. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Одговараат Заumn, Пролет и Зима. Без разлика дали одите на лежерно излегување со пријателите или одмор на плажа, овие фустани можат соодветно да се стилизираат.

Карактеристики на предлогот