.

Фустани За Жени Моден Цветен Печатен Резервоар Елегантен Фустан За Сонце Без Ракави

Фустани За Жени Моден Цветен Печатен Резервоар Елегантен Фустан За Сонце Без Ракави

DEN 255.84

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С Биста : 74-106см/29,13-41,73" Должина На Грбот : 118см/46,46" Големина : М Биста : 78-110см/30,71-43,31" Должина На Грбот : 119см/46,85" Големина : Л Биста : 82-114см/32,28-44,88" Должина На Грбот : 120см/47,24" големина : Xl биста : 86-118cm/33.86-46.46" Должина На Грбот : 121cm/47.64" Големина : Xxl биста : 90-122cm/35.43-48.03" должина на грбот : 122cm/48.03" Големина : xxxl биста : 94-126cm/37.01-49.61" должина на грбот : 123cm/48.43" корисно за пролет,лето,aut,улична облека и секојдневно носење,исто така може да носи Дома или излегување, дневно /канцеларија/датира/ноќен Клуб/ ноќница / работа, бизнис,танц,забава, одмор на плажа. Одлично за забава, Секојдневно, Плажа. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ги цениме вашите повратни информации, се надеваме дека ќе ни ги дадете вашите повратни информации за вашето искуство.

Карактеристики на предлогот