.

Женски Моден Обичен Ремен Без Ракави Без Ракави Отворен Отпечаток На Грбот Лабав Фустан Жолт М

Женски Моден Обичен Ремен Без Ракави Без Ракави Отворен Отпечаток На Грбот Лабав Фустан Жолт М

DEN 271.84

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Моден Обичен Ремен Без Ракави Без Ракави Отворен Грб Секси Печатење Лабав Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Лето Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Џебови Должина На Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода, Причинско-Последична Карактеристика : } Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење + Карактеристики, Тркалезен Врат, Без Ракави, Широко лабаво фитинг, Секојдневен шик стил, Печатење, врвови Од Туника . ①Стилот и модата ве прават попривлечни ●Совпаѓање€Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Големина На Фустан Должина На Бистата М 94см/37.01 "90см/35.43" 78см/30.71 "Големина : М Биста : 94см/37.01" Колк : 90см/35.43 "Должина : 78см/30.71" Стандардни Големини НА САД : ги користиме најчестите стандарди за големина НА САД. М (САД 8-10), Л (САД 12-14), XL( САД 16-18), XXL (САД 20-22), 3 XL (САД 22-24). Модата ве прави попривлечни. Добро дизајнираните, разноврсни парчиња ве прават попривлечни. Удобно и лесно, ве прави поудобно за носење. Совршен за секојдневно секојдневно живеење, одмори, забави, сигурен сум дека ќе ви се допадне!.

Карактеристики на предлогот