.

Женски Печатен Ракав Фустан

Женски Печатен Ракав Фустан

DEN 433.44

Залиха
Достапно за нарачка

Белата Марка Женски Печатен Фустан Со Ракави 3/4 е дизајниран да ви го даде тој полиран, но разигран изглед. Овој фустан ќе им ласка на сите со него дизајн на кадрирање на телото и прекрасно v-деколте. Белата Марка Женски Печатен Фустан Со Ракави 3/4 додава прскање возбуда на вашиот изглед со мешавина од забавни отпечатоци. Белата Марка Женски Печатени 3/4 Ракав Фустан. 95% Полиестер 5%Спандекс . В-Деколте . 3/4 Бел Ракави . Мека Ткаенина . Печатен Дизајн. машина за перење ладно.

Карактеристики на предлогот