.

Fesfesfes Дозвола Жените Круг Вратот Лабава Долги Ракави Фустан Солидна Глуждот Фустан Замав Долг Фустан

Fesfesfes Дозвола Жените Круг Вратот Лабава Долги Ракави Фустан Солидна Глуждот Фустан Замав Долг Фустан

DEN 415.84

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Моден Круг Вратот Лабава Долг Ракав Цврст Глуждот Фустан Замав Долг Фустан. 1.It . изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилски и моден дизајн направи . попривлечна си. 3.Одлично . за забава,секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 4.Голема еластичност. Информации за производот : . Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима. Пол : Жени . Повод : Секојдневен, Партија, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен . Јака : Кружен врат. Одговара : Одговара на туре . големина. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рака . Измијте Ладно,Закачете Или Исушете Ја Линијата. Што добивате : 1 х Женски Фустан Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 99см/38.98 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 113см/44.49". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 115см/45.28". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 109см/42.91 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 117см/46.06". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 119см/46.85". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 119см/46.85 "Ракав : 63см/24.80 " Должина : 121см/47.64". макси фустан жени макси фустан со џебови за жени макси фустан породилен макси фустан за фотосесија породилен макси фустан породилен макси фустан со долги ракави летен породилен макси фустан плус големина породилен макси фустан за бебе туш црн породилен макси фустан породилен макси фустан секојдневен мајчин макси фустан со ракави макси фустан бел за жени макси фустан бела тантела макси фустан бохо макси фустан бел флоралмакси фустан бел со ракави макси фустан бел памук макси фустан макси фустан со долги ракави макси фустан чипка.

Карактеристики на предлогот