.

Ниуер Дами Ручаа Ракави Со Лилјаци Пуловер Скокач Жени Обични Мини Кратки Фустани Екипажот Вратот Одмор Надвор Од Рамото Кафтан Плетен Фустан Зелениот

Ниуер Дами Ручаа Ракави Со Лилјаци Пуловер Скокач Жени Обични Мини Кратки Фустани Екипажот Вратот Одмор Надвор Од Рамото Кафтан

DEN 415.84

Залиха
Достапно за нарачка

Дизајнот на Вратот и Телото На екипажот Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Short Зимски Краток Фустан, Женски Плетен Фустан, Скокач Фустан Тип На Шема : Еднобојна, Бодикон, Трикотажа : Каки, Зелена, Сина, Бургундска, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : Екипаж Должина на вратот : Мини Должини Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Класичен Гардероба Главен Фустан. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Дизајн-Мини Фустан На Вратот На Екипажот, Краток Фустан Со Долги Ракави, Плетен Фустан Во Еднобојна Плетена Облека Скокач Трикотажа, Трендовски и Елегантни.Содржина на пакетот : 1 х Женски Плетен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Карактеристика : Мини Плетени Фустани, Фустан Со Долги Ракави, Фустан Со Еднобојна Боја, Фустани На Вратот На Екипажот, Трендовски И Елегантен4.

Карактеристики на предлогот