.

Женски Врвови Тркалезно Деколте Модна Блуза Графички Принтови Женски Маици Со Кратки Ракави Летна Туника Мета Портокал 5XL

Женски Врвови Тркалезно Деколте Модна Блуза Графички Принтови Женски Маици Со Кратки Ракави Летна Туника Мета Портокал 5XL

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

"ВНИМАНИЕ" : ве Молиме проверете ги големините на деталите на сликата на табелата со големини (не водичот За Големина) пред да ја купите!.61" рамо : 52cm/20.32" Ракав : 20см/7. - Сезона : Пролет, Лето, Aut.92" големина : xxxxl Биста : 152cm/59.97" рамо : 54cm/21.91" рамо : 56cm/22. Информации за производот : .31" ● "материјал" : 95% Полиестер,5% спандекс. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : женски врв; женски врвови; обични резервоари за жени; тенковски врвови жени трендовски; блузи за тенкови; женски блузи и блузи облечени; женски врвови лето; летни резервоари; летни блузи; блузи за жени; женски летни врвови; маици за жени; зелен кроп топ; камизола за жени; тренинг; женски врвови со кратки ракави; женски краток ракав; жени со кратки ракави; женски кошули со кратки ракави ракав; летни Врвови за жени; деловни секојдневни облеки за жени; кошули за жени; блузи за жени облечени секојдневно; женски резервоари;.26" ракав : 25cm/9.73" Рамо : 46см/18.05" ракав : 26cm/10.35" големина : xl Биста : 120cm/47.24" должина : 76cm/29.95" Големина : L Биста : 112cm/44.84" должина : 75cm/29.

Карактеристики на предлогот