.

Зодани Женски Маица Со Цврста Боја Маица Маица Мека Пуловер Партија Туника Блуза Жолта С

Зодани Женски Маица Со Цврста Боја Маица Маица Мека Пуловер Партија Туника Блуза Жолта С

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Дизајн : Различна Графика За Избор. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Карактеристика : Женска Лабава Маичка Со Цврста Боја, Женска Маичка Со Качулка, Блуза Со Жици, Женски Врвови За Шевови Во Боја 4. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици Со Качулка, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Блузи, Маица Со Врвка Од 3/4 Ракави. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.

Карактеристики на предлогот