.

И2К Долг Ракав Без Грб Врвот За Жени Самовила Гранџ Маица Мода Солидна Тенок Одговара Блуза Блузи

И2К Долг Ракав Без Грб Врвот За Жени Самовила Гранџ Маица Мода Солидна Тенок Одговара Блуза Блузи

DEN 335.84

Залиха
Достапно за нарачка

Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Долго. Тип На Шема : Цврста Боја. Пол : Жени. Тип На Ставка : Врвови. Вклучен Пакет : . 1 х врвови на култури. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестерски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : женски пролет aut тенок култура блузи, еднобојни долги ракави круг вратот улична облека маица, едноставен стил, многу сите натпревар. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, клубска облека, улична облека, забава на пријатели, облека за фотографија и така натаму. Големина Забелешка : С, М, Л. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Вклучен пакет : 1 х врвови на култури. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Карактеристики на предлогот