.

Ниуер Дами Маица Срце Печатење Маица Долги Ракави Врвови Тркалезна Јака Пуловер Екипажот Вратот Туника Блуза Стил-Б Л

Ниуер Дами Маица Срце Печатење Маица Долги Ракави Врвови Тркалезна Јака Пуловер Екипажот Вратот Туника Блуза Стил-Б Л

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.

Карактеристики на предлогот