.

Ханзидакд Летни Свечени Фустани За Женски Женски Гроздобер Фустани За Печатење Фустани Со Кратки Ракави Фустани За Забави Големи Замавнувачки Подуени Фустани

Ханзидакд Летни Свечени Фустани За Женски Женски Гроздобер Фустани За Печатење Фустани Со Кратки Ракави Фустани За Забави Големи

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

86 " Ракав : 25cm/9.38 "Ракав : 23см/9.95 " Ракав : 24см/9. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). ●Истиот став ● продаваме многу видови производи, Како Што Се Фустани Со Плус Големина, Женски Фустани Со Џебови, Женски Фустани Под 10 Долари, Женски Фустани Лето, Женски Фустани Плус Големина, женски фустани со долг ракав,женски фустани бесплатно склопување,женски фустани за свадбен гостин,женски фустани дозвола,женски фустани, бел плус големина фустан,плус големина фустани за свадба,плус големина фустани,плус големина фустани кошули,миди фустани за жени,макси фустани за жени, Фустан кошули за жени, фустан За свадба Гости Жени, Фустан за мало девојче, Фустан За Големи Девојки Големина 14-16, Добредојдовте Да Купите. Големина : XL Биста : 100cm/39. Големина : L Биста : 95cm/37.84" Должина : 103cm/40.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате.

Карактеристики на предлогот