.

јуехао фустани за жени жени моден контраст боја кратки ракави гроздобер фустан со врвки

јуехао фустани за жени жени моден контраст боја кратки ракави гроздобер фустан со врвки

DEN 741.92

Залиха
Достапно за нарачка

24" Должина : 122cm/48. Големина : XXL Биста : 116cm/45.70" Ракав : 30cm/11.39" Половината : 111cm/43.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Совршен за плажа, одмор или секојдневно носење.67 "Половината : 96cm/37. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.70 "Половината : 91cm/35. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, специфики на страницата : Сезона : Лето,Есенски Пол : Женска Прилика : Дневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ. Големина : XXXXXL Биста : 128cm/50.64 "Половината : 101cm/39.80 "Половината : 76cm/29.86 " Ракав : 27cm/10.81" Должина : 129cm/50.76 " Ракав : 29cm/11.73 " Ракав : 29cm/11. Големина : М Биста : 101см/39.61 "Половината : 106cm/41.

Карактеристики на предлогот