.

Женски Дигитално Печатење Со Кружен Врат Без Ракави Секојдневен Фустан За Шиење

Женски Дигитално Печатење Со Кружен Врат Без Ракави Секојдневен Фустан За Шиење

DEN 287.52

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Дигитално Печатење Со Кружен Врат Без Ракави Секојдневен Фустан за Шиењеможеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Карактеристика : овој фустан е особено погоден за фотографирање На Дневна/Секојдневна големина вклучува : S-XXLIt е изработен од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Специјален дизајн за Печатењеинформации за производот : Сезона : Пролет, Лето Пол : Женски Стил : Дневен, Секојдневен, Материјал За Плажа : Тип На Полиестерска Шема : должина На Ракавот За Печатење : Деколте Со Кратки Ракави : Должина На Фустан со О-врат : Редовна Декорација : Ниту Една Силуета : Директно што добивате : 1 Х Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот received Size Bust Length S86cm/33.86"92cm/36.22"M90cm/35.43"93cm/36.61"L94cm/37.01"94cm/37.01"XL98cm/38.58"95cm/37.40"XXL102cm/40.16"96cm/37.80"Size : SBust : 86cm/33.86"Length : 92cm/36.22"Size : MBust : 90cm/35.43"Length : 93cm/36.61"Size : LBust : 94cm/37.01"Length : 94cm/37.01"Size : XLBust : 98cm/38.58"Length : 95cm/37.40"Size : XXLBust : 102cm/40.16"Length : 96cm/37.80" најновиот фустан оваа година. Тренд на личност, припаѓа само на сопствениот уникатен стил на облекување. Европски и Американски супермодели од ист стил, истакнувајќи ја кривата на телото.

Карактеристики на предлогот