.

Јуствх Жени Печатени Краток Ракав Фустан Со Тркалезна Јака И Копчиња А-Линија Миди Фустан

Јуствх Жени Печатени Краток Ракав Фустан Со Тркалезна Јака И Копчиња А-Линија Миди Фустан

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Јуствх, најдобриот избор за вашиот плакар! Совршено е за секојдневен ден или се облекува без напор за ноќно излегување. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. За Оваа Ставка(имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот). 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето. Должина На Фустан : Миди. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Ткаени. Тип На Ткаенина : Ткаени. Половината : Природно. Одговара : Класичен. Затворање : Пуловер.

Карактеристики на предлогот