.

Лесимсам Женски Прашкаст Фустан, Шпагети Ремен За Врзување Чипка Крпеница Неправилен Летен Миди Фустан

Лесимсам Женски Прашкаст Фустан, Шпагети Ремен За Врзување Чипка Крпеница Неправилен Летен Миди Фустан

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Прашка Фустан, Шпагети Ремен Врвка Чипка Крпеница Неправилни Летни Миди Фустан. Неопходен фустан за женска гардероба. Големина Шема. Големина (см). St Length : t86tt Bust : t86ttwast : t71. Мt Length : t89tt Bust : t91ttwast : t76. Lt Length : t89tt Bust : t102tпресврт : t81. XLt Length : t89tt Bust : t107tпресврт : t86. Големина(инч). St Length : t33. 86 t Bust : t33. 86 пресврт : t27. 95 . Mt Length : t35. 04 t Bust : t35. 83 пресврт : t29. 92 . Lt Length : t35. 04 t Bust : t40. 16 пресврт : t31. 89 . XLt Length : t35. 04 t Bust : t42. 13 пресврт : t33. 86 . Спецификација. Име на предметот : женски фустан. Боја : црна, црвена, виолетова, розова. Големина : С, М, Л, ХЛ. Материјал : полиестер. Ракав : без ракави. Содржина На Пакетот. 1пц х фустан. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мек Материјал : миди фустанот е изработен од врвен полиестерски материјал, лесен, дише, мек и удобен за носење. Карактеристики : фустанот со прашка има ремени за шпагети, дизајн на предни врвки, крпеница од тантела, неправилниот раб ве прави помодерни. Изборна Големина : има 4 големини за избор : С, М, Л, ХЛ, погодни за повеќето жени носат. Редовното вклопување постигнува совршена рамнотежа помеѓу цврстото и лабавото. Прилики : фустанот за лизгање за жени е совршен за секојдневно, запознавање, улица, одмор, забава, одмор, бар итн. Пакет И Нега : 1 парче женски прашка фустан. Се препорачува машинско перење, сушење на воздух. Ве молиме, не избелувајте.

Карактеристики на предлогот