.

Дозвола Летни Фустани За Жени Краток Ракав Средна Должина Повик Печатени А-Линија Круг Деколте Фустан Греј С

Дозвола Летни Фустани За Жени Краток Ракав Средна Должина Повик Печатени А-Линија Круг Деколте Фустан Греј С

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа модна Тркалезна ткаенина за фустан со Деколте е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед, Семејства, Пријатели, Овој Фустан Без Сомнение Е Најдобриот Избор. Информации за производот : . - Пол : Женски. - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Должина : Средна Должина. - Должина на ракавот : Краток Ракав. - Стил На Облекување : А-Линија. - Сезона : Пролет, Лето, Aut. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Пакетот вклучува : 34958 Фустан. Големина : С САД : 4 Биста : 94см/37.01" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 25см/9.84" Должина : 115см/45.28" Големина : М САД : 6 БИСТА : 100см/39.37" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 26см/10.24" Должина : 116см/45.67" големина : Л САД : 8 Биста : 106см/41.73" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 27см/10.63" должина : 117см/46.06" ГОЛЕМИНА : xl Сад : 10 Биста : 112см/44.09" рамо : 46см/18.11" ракав : 28см/11.02" должина : 118см/46.46" Големина : xxl us : 12 биста : 118cm/46.46" рамо : 48cm/18.90" ракав : 29cm/11.42" должина : 119cm/46.85" големина : xxxl сад : 14 Биста : 124cm/48.82" Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 30cm/11.81" должина : 120см/47.24" летни фустани 2023. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : Тркалезно Деколте,Средна Должина,Краток Ракав, А-Линија. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат ласкав изглед. "Повод" : овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, секојдневна облека. "МАТЕРИЈАЛ" : 95% Полиестер, 5% Спандекс, женскиот фустан е ултра мек, дише, еластичен, многу удобен и soft.It е погоден за вас. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме измерете ја големината на вашето тело и погледнете ја табелата со големини пред да нарачате.

Карактеристики на предлогот