.

Uerlsty Жените Sequins Ракави Миди Фустан Коктел Партија Вечер Bodycon Топката Наметка

Uerlsty Жените Sequins Ракави Миди Фустан Коктел Партија Вечер Bodycon Топката Наметка

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] - Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата и дозволете 1-2см/0,39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребни враќања или замени.Карактеристики на производот : Должина На Фустан : Должина На Кратки Ракави : Тип На Ракав : Еден Рамен Материјал : Тип На Полиестерска Ткаенина : Дрес Шема : Цврст Стил : Затворање На Телото : Зипокација : Деловни Акценти : Секвинсезона : Тип На Лента За Сите Сезони : Наклонет оддел за рамо : Женски Половината : Тип На Природна Големина : Редовен Без грб/Светки За Оваа Ставка (Имаме За Цел Да Ви Покажеме Точни Информации За Производот) 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите(забелешка 1см=0,39 инчи).3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Внимание!!!Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја поставите нарачката.Ви благодариме за разбирањето. Содржина на пакетот : 1 х Материјал За Облекување : Полиестер. Модел : Цврст. Стил : Бодикон. Повод : Бизнис. Сезона : Цела Сезона.

Карактеристики на предлогот